Hakkımızda

Geçmiş Tecrübelerimizle, Geleceğe Güvenle Bakıyoruz

Yıllardır, en güvenilir firmalar arasında bulunan ve satışa sunulan her üründe daima kaliteyi öncelik edinmiş olan Homm Bitkisel markamız; insan sağlığını ön planda tutan, geleceğe umutla bakan, ülke ekonomisine katkı sağlayan, tamamı yerli sermayeye sahip olan bir firmadır.

İnsan yaşamını daha sağlıklı kılmak için bitkisel ürün üretimi yapmakta ve bu ürünlerin geliştirilmesi konusunda çaba harcamaktadır. Tedavi, saç ve cilt bakım hizmetlerinin en önemli unsurları olan kozmetikte; fayda ve maliyet esaslarını dikkate almaktadır. Gelen taleplere göre çeşitlilik artmakta ve her geçen gün onlarca farklı cilt ve saç sorununun çözümüne yardımcı ürünler; firmamız tarafından piyasaya sürülmektedir.

İş yaşamının başlangıcından itibaren firmamız yöneticileri; kendilerinde asla taviz vermeyecekleri ilkelere sahip olabilme gayretini göstermişlerdir. Bunlardan birisi de; birbirinden değerli temsilcilerimize, vaktinde ve fazlasıyla emeklerinin karşılığını verebilmek olmuş, olmaya da devam etmiştir.

Satışa sunulan ürünler; dışa bağımlı olmadan, tamamen yerli imkanlarla üretilmekte ve sizlere güvenle sunuyor olmanın gururunu devamlı olarak firmamıza yaşatmaktadır.

Firmamızın sunduğu iş imkânı; tüm çalışan ekiplerimize, temsilcilerimize, binlerce çocuğun eğitimine, binlerce evin giderlerine katkıda bulunmaktadır. Asla unutulmaması gereken ise şudur;
Başarı; önce kendimizden başlamakla gelir, sonra çevremize yayılır. Siz de bugün kendiniz için bir adım atın ve çevrenizdeki yüzlerce insana, başarı umudu olun. Süregelen başarı hikâyemizin bir parçası ve kendi hikâyenizin kahramanı olun.